rasinovo nábřeží 56 masáže Praha klasická masáž studio masáže Praha akupunktura a masáže

masáže

lavové kameny

lavové kamna

kameny

masaz kameny

lav_kameny

masáže lávovými kameny - praha 1

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle ( energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), nebo se s kameny prohřívá a masíruje. Ideální je kombinace všeho za účelem maximálně pomoci. Přikládání i masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Hluboce relaxuje a harmonizuje. Postupně prohřívá celé tělo. Pomáhá detoxikaci organismu. Vyrovnává energii v těle. Dle typu provedení je několik druhů terapií.

U nás se nejčastěji objevují tyto tři následující:

  • Tranquility stone masáž k nám přichází z Číny a její hlavní náplň je harmonizovat čakry (energetická centra) a vyrovnávat energii na meridiánech. Menší lávové kameny (53 ks dle týdnů v roce), nižší teplota ohřevu (38-40 stupňů) a minimum masáže, ovšem celostní přístup, to je hlavní charakteristika této terapie.
  • La stone therapy je americká verze masáže lávovými kameny. Má především snahu hluboce prohřát problematické svalové partie a relaxovat tělo i mysl. Mnohem větší teploty (60-70 stupňů), více masáže s kameny je to, co můžeme od této masáže lávovými kameny očekávat. Jsou zde příliš dlouhé prodlevy, kdy se s klientem nic neděje (klidně až 50% času). Jako první začala používat studené kameny při masáži.
  • Magic hot stones - základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit kliku a pohody. V této terapii se využívá jak znalostí čínské medicíny , tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách. Tuto terapii bychom mohli charakterizovat jako vysoce relaxační, antistresovou a harmonickou . Teplota ohřevu je cca 45-55 stupňů.

Relaxační masáž horkými kameny zaručuje bezpočet variant pozitivního vlivu na všech úrovních - fyzické a emocionální:

  • Stimuluje imunitní systém
  • Zlepšuje mikrocirkulaci krve
  • Zlepšuje metabolismus
  • Stahuje blokády
  • Harmonizuje tok pozitivní energie
Kontraindikace pro stounterapii jsou: těhotenství, jakékoliv problémy s pokožkou, je-li vlhkost nebo teplo může vést ke zhoršování stavu, nebo kdy masáž je není doporučená lékařem.
 

Ceník masáže

délka masáže

cena

Masáž záda, šíje, ruce + lávové kameny
45 min.
600,- Kč
Masáž lávovými kameny celého těla + Havajská masáž /účinná metoda při bolestí zad/ + Indická masáž hlavy + reflexní masáž plosek nohou. Hluboké prohřáti a relaxace. Doporučujeme i jako dárek.
60 min.
800,- Kč
 


Telefon: 608  266  074

Pondělí:
 
 9.00–20.00
Úterý:
 
 9.00–20.00
Středa:
 
 9.00–20.00
Čtvrtek:
 
 9.00–20.00
Pátek:
 
 9.00–20.00
Sobota:
 
10.00–14.00

studio Jasmín
Adresa: Praha 1
ul. Vodičkova 16, (2. patro)
spojení:
tram 3, 9, 14, 24 zast. Vodičkova/Lazarská
praha metro Můstek - vystup Václavské nám.