rasinovo nábřeží 56 masáže Praha klasická masáž studio masáže Praha akupunktura a masáže

masáž protahování

masáž krční patře

masaz

lomi lomi

masáže

Reklama

SEO
Tvorba www stránek a jejich propagace na internetu

Čínská energetická masáž

Klasická regenerační + Čínská energetická masáž

Umění dávných předků z východu, tak by se dala definovat jednoduše čínská medicína. Čínská energetická masáž působí velmi kladně na centrální nervový systém a na většinu orgánů v těle. Jedná se o relaxační masáž, při které přichází uvolnění a pohoda. Podstatou čínské energetické masáže je obnovit proudění ve 12 energetických drahách v lidském těle. Hlavním používaným meridiánem je meridián močového měchýře, což je nejdelší dráha v těle s 67 akupunkturními body. Aktivace tohoto meridiánu ovlivňuje páteř a nervovou soustavu, pomáhá uvolnit bolesti v zádech a šíji.

Znečištěný vzduch, voda, špatná životospráva, ale také naše nálady, stres a myšlenky, ztěžují tok této energie, dráhy se ucpávají a vytvářejí prostředí pro vznik chorob nejprve skrytých a později otevřených. Stačí, aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu a tok energie je přerušen. Výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobným potížím lze předejít právě čínskou energetickou masáží. Ztráta energie bývá vyvolána zejména duševní přepracovaností, nervozitou a podrážděností, nepravidelným životním rytmem apod. Úzce souvisí se zdravím, povahou a duševnem každého člověka.

Čínská energetická masáž se provádí velmi pomalu a navozuje příjemný relaxační požitek. Je velmi vhodná pro lidi, kteří jsou příliš zaměstnaní, ať už v práci nebo v soukromém životě, kteří díky svému pracovnímu rytmu trpí bolestmi hlavy a zad, jsou nesoustředění, náladoví, nervózní a podráždění. Ale protože se jedná o jemnou masážní techniku, doporučuji ji každému, kdo se chce uvolnit a podpořit své zdraví. Čínská energetická masáž pomáhá proti: přepracovanosti, nesoustředění, bolesti hlavy, zad, nervozitě, náladovosti, podrážděnosti, uvolňuje svaly, působí na nervový systém a většinu orgánů v těle, nastoluje energetickou rovnováhu v těle, odstraňuje únavu.

 

Ceník masáže

délka masáže

cena

Klasická regenerační masáž s elementy čínské energetické masáži
30 min.
60 min.
450,- Kč
800,- Kč